MAtematický Seznamovací Kurz prO maTuranty

Přemýšlíš o studiu matematiky na vysoké škole? Těší tě řešit zapeklité problémy? Chtěl/a by ses dozvědět něco víc o tom, jak to funguje na vysoké škole? Přihlas se na seznamovací kurz MASKOT!

4. 7. 2022 Anna Vejmělková žáci ZŠ a SŠ učitelé ZŠ a SŠ

Bez popisku

Ústav matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity každoročně pořádá seznamovací kurz, který je určen především studentům maturitních ročníků. Účastníci seznamovacího kurzu se dozví něco o tom, jak vypadá studium na vysoké škole, jak probíhají přijímací zkoušky, jaké jsou možnosti zahraničního studia a další praktické informace. V průběhu mají možnost seznámit se jak se staršími studenty, tak s vyučujícími.
Kromě užitečných informací o studiu se účastníci na kurzu seznámí s dalšími lidmi, kteří se zajímají o matematiku, vyslechnou si zajímavou přednášku na nějaké matematické téma a zahrají si různé hry.

Letošní „seznamovák“ proběhne v termínu 30. 9. – 3. 10. 2022 v Blansku. Cena kurzu je 200 Kč. Tato cena zahrnuje ubytování a stravu (plná penze). Registrace aktuálně probíhá. Přihlásit se je možné do 23. 9. Registrace je dostupná na webu Ústavu matematiky a statistiky, kde jsou dostupné také podrobnější informace včetně fotografií z předchozích let.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info