Letní akademie Discover

Letní akademie Discover je týden v přírodě naplněným přednáškami a workshopy z najrůznějších oblastí. Kromě nich tady středoškoláci najdou skvělé kamarády a inspirativní lektory, s kterými se poznají i díky oddechovému a sportovnímu programu.

7. 4. 2022 žáci ZŠ a SŠ učitelé ZŠ a SŠ studenti učitelství

Bez popisku

V průběhu jara si středoškoláci vybírají, který z pěti srpnových turnusů je nejvíc láká. Různé jsou termíny i místa. Nejdůležitější aspekt však tvoří nabízené kurzy. Každý účastník si z nabídky vybere dva nejzajímavější. Ty bude mít po celou dobu turnusu, každé dopoledne. Letošní turnusy, nabídku kurzů a informace o lektorech najdete na této stránce.

Během týdne probíhá velké množství vzdělávacího programu. Důležitou součást však tvoří týmové hry, společný výlet, sportování, deskové hry nebo zpívání u táboráku. Na Discoveru se část programu věnuje duševnímu zdraví. Tady si můžete přečíst víc o průběhu letní akademie.

Discover je skvělou příležitostí pro všechny nadšené středoškoláky s chutí poznávat svět a přemýšlet o nových věcech. Vše o přihlašování najdete zde. Jestli se sami nemůžete zúčastnit, pošlete informace o Discoveru středoškolákům, kteří by se rádi zúčastnili!

Možná vás láká na Discoveru učit nebo pomoct s jeho organizací. Nezapomeňte se přihlásit příští zimu, abyste už další léto byli součástí týmu. Všechno o Letní akademii Discover najdete na její stránce. Víc o poslání akademie si můžete přečíst například v článku EDUin.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info