Multimedia ve výuce 1

V jarním i podzimním semestru se otevírá předmět Multimedia ve výuce I (C7660), který studentům představí praktickou formou různé nástroje pro přípravu – nejen – interaktivní výuky. Tyto znalosti se hodí také při psaní závěrečných prací, či v osobním životě.

5 kreditů

C7660, podzimní i jarní semestr

4 hodiny týdně, zápočet

15. 12. 2021 studenti učitelství

Bez popisku

Podívejte se na předmět v ISu.

Co se dozvíte?

Těšte se na úpravu fotografií a obrázků, podíváte se do nahrávacího studia, vyzkoušíte si střih hudby a hlasu, úpravu videí, tvorbu interaktivních výukových materiálů, tipy na sázení závěrečných prací, typografická pravidla a mnoho dalšího! To je lákavé, že?

Jak samotný předmět probíhá?

Čím více nás bude, tím větší výběr skupin budete mít! Předmět je vyučován ve 3 hod 20 min blocích, ale toho se nelekněte – rychle to uteče. Jednotlivé bloky jsou vyučovány jako praktická cvičení s multimediálními nástroji. Kromě skupin pevně daných rozvrhem bude otevřena jedna konzultační skupina pro studenty s rozvrhovými kolizemi (realizace formou samostudia videonahrávek a následných konzultací). Nemějte z předmětu obavy! Vyzkoušíte různé nástroje a aplikace, se kterými se zcela jistě skamarádíte. Výuka probíhá velmi individuálně. Dokonce je možné v průběhu seminářů vypracovat závěrečné úkoly tak, abyste se odpoledne po semináři mohli věnovat jiným činnostem.

Proč si vybrat právě tento předmět?

Zápis předmětu doporučujeme v závěrečném ročníku bakalářského studia, jelikož získané znalosti kromě reálného života využijete už při psaní bakalářské práce (a později té magisterské a mnoha magisterských předmětech učitelství) práce, ale i v reálném životě. Navíc výuka předmětu probíhá s individuálním přístupem a možností přizpůsobení rozvrhu. Závěrečné úkoly si můžete zvolit dle vlastních preferencí a zájmů, ve kterých se chcete více zdokonalit.

Přílohy

Autor

Dominik Rada, Jana Baluchová, Veronika Švandová, Dagmar Chytková


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info