Multimedia ve výuce 1

5 kreditů

C7660, podzimní i jarní semestr

4 hodiny týdně, zápočet

14. 2. 2022 Mgr. studium

Bez popisku

Podívejte se na předmět v ISu.

Co se dozvíte?

Můžete se těšit na úpravu fotografií a obrázků, podíváte se do nahrávacího studia, vyzkoušíte si střih hudby a hlasu i úpravu videí. Budete tvořit interaktivní výukové materiály. Nebudou chybět ani tipy na sázení závěrečných prací a různá typografická pravidla. Vyzkoušíte různé nástroje a aplikace, se kterými se zcela jistě skamarádíte.

Jak samotný předmět probíhá?

Předmět je vyučován ve 3 hod 20 min blocích, ale toho se nelekněte – rychle to uteče. Jednotlivé bloky jsou vyučovány jako praktická cvičení s multimediálními nástroji. Kromě skupin pevně daných rozvrhem bude otevřena jedna konzultační skupina pro studenty s rozvrhovými kolizemi (realizace formou samostudia videonahrávek a následných konzultací). Výuka probíhá značně individuálně. Dokonce je možné v průběhu hodin vypracovat závěrečné úkoly tak, abyste se po semináři mohli věnovat jiným činnostem.

Proč si vybrat právě tento předmět?

Znalosti získané na tomto předmětu využijete v reálném životě a taky při psaní závěrečné práce. Výuka probíhá s individuálním přístupem a možností přizpůsobení rozvrhu. Závěrečné úkoly si můžete zvolit dle vlastních preferencí a zájmů, ve kterých se chcete více zdokonalit. Vůbec není na škodu zapsat si předmět již v posledním ročníku bakalářského studia, protože může pomoct s psaním bakalářské práce. Jeho absolvování se i tak bude počítat jako splnění předmětu z profesního bloku v magisterském studiu.

Bez popisku
Bez popisku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info