Digitální kompetence a nástroje 2

2 kredity

XS902, podzimní i jarní semestr

2 hodiny týdně, zápočet

15. 5. 2024 Bc. studium Mgr. studium

Bez popisku

Podívejte se na předmět v ISu.

Co se dozvíte?

Můžete se těšit na úpravu fotografií a obrázků, podíváte se do nahrávacího studia, vyzkoušíte si střih hudby a hlasu i úpravu videí. Budete tvořit interaktivní výukové materiály, hrát si s virtuální realitou a výukovými videi. Také si můžete něco vytisknout na 3D tiskárně. Nebudou chybět ani tipy na sázení závěrečných prací a různá typografická pravidla. Vyzkoušíte si různé nástroje a aplikace, se kterými se zcela jistě skamarádíte.

Jak samotný předmět probíhá?

Předmět je vyučován ve 1 hod 50 min blocích – rychle to uteče. 😊 Jednotlivé bloky jsou vyučovány jako praktická cvičení s multimediálními nástroji. Kromě skupin pevně daných rozvrhem je možné se v ojedinělých případech domluvit na individuálním průběhu výuky (realizace formou samostudia videonahrávek a následných konzultací). Výuka probíhá především praktickou formou. Dokonce je možné v průběhu hodin vypracovat závěrečné úkoly tak, abyste se po semináři mohli věnovat jiným činnostem.

Proč si vybrat právě tento předmět?

Znalosti získané na tomto předmětu využijete v reálném životě a taky při psaní závěrečné práce. Výuka probíhá s individuálním přístupem a možností přizpůsobení rozvrhu. Závěrečné úkoly si můžete zvolit dle vlastních preferencí a zájmů, ve kterých se chcete více zdokonalit. Vůbec není na škodu zapsat si předmět již v posledním ročníku bakalářského studia, protože může pomoct s psaním bakalářské práce. Jeho absolvování se i tak bude počítat jako splnění předmětu z profesního bloku v magisterském studiu.

Bez popisku
Bez popisku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info