InterSOB

InterSoB je zábavná a poučná jednodenní soutěž středoškolských studentů, při které máte možnost podívat se netradičním způsobem do zákulisí Masarykovy univerzity, vyzkoušet si své schopnosti v mnoha různých oblastech, udělat si s kamarády zajímavý výlet po Brně a v neposlední řadě také poměřit svoje síly s dalšími týmy.

31. 3. 2024 Berenika Chromá žáci ZŠ a SŠ učitelé ZŠ a SŠ

Bez popisku

Aktuální ročník proběhne: 6. dubna 2024

Registrace se uzavírá ve středu 3. dubna 2024.

Pro koho?

Soutěž je určena 2-4 členným týmům středoškoláků. Týmy mohou doprovázet jejich učitelé, ale nesmí jim pomáhat. Mohou však založit vlastní, učitelský tým.

Kdy a kde?

Soutěž probíhá během celé jedné jarní soboty, obvykle dubnové. Je však potřeba svůj tým zavčas zaregistrovat, registrace se uzavírá pár dní před soutěží. Každoročně se koná v Brně, jedná se o soutěž městskou, což znamená, že je po městě rozmístěno několik hlavních stanovišť s úkoly (povětšinou v parcích, v prostorech s nižší koncentrací lidí či v univerzitních budovách). 

Info

Princip hry spočívá v navštěvování stanovišť s pestrými úkoly. Soutěž začíná společným zahájením na půdě Masarykovy univerzity. Některá stanoviště pak probíhají uvnitř, některá venku v okolí pořadatelských fakult MUNI a centra města Brna. Některé úkoly jsou spíše fyzického charakteru, jiné vyžadují zapojení rozumu. A každý ročník nese své originální prvky, například úkoly na cestu, společnou mezihru, postupné odkrývání mapy černých schránek a podobně.

Více informací se dočtete na stránkách soutěže zde:


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info