MAtematický Seznamovací Kurz prO maTuranty (MASKOT)

  • 30. září – 3. října 2022
    12:00

Chceš se dozvědět víc o tom, jak probíhá studium matematiky na vysoké škole? Rád/s by ses seznámil se staršími studenty a s tvými případnými budoucími vyučujícími? Potřebuješ poradit, jak se vybrat správný obor? Přihlas se na Matematický seznamovací kurz pro maturanty!

Podobně jako předchozí roky chystá i letos Ústav matematiky a statistiky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity seznamovací kurz. Ten je určen pro všechny maturanty (případně i studenty 3. ročníku), kteří zvažují studium matematiky na Masarykově univerzitě. Na seznamováku se účastníci dozvědí spoustu praktických informací o studiu, přijímacích zkouškách, ubytování a podobně. Mimo to se mohou seznámit s vyučujícími z ústavu a dalšími studenty, které baví matematika. V rámci kurzu se také zúčastní zábavných her a zajímavé přednášky na matematické téma.

Kurz proběhne v termínu 30. 9. – 3. 10. 2022 ve Školícím a vzdělávacím centru ČTU Blansko – Obůrka. Registrace na akci aktuálně probíhá a je možné se přihlašovat do 23. 9. Cena kurzu včetně ubytování a plné penze je 200 Kč. Maximální kapacita je 30 studentů.

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info