Dny otevřených dveří na PřF MUNI

  • 27. ledna 2024
    9:00 – 15:00
  • Areály Přírodovědecké fakulty MUNI: Kotlářská 2 a Univerzitní kampus Bohunice

Chceš se stát středoškolským učitelem matematiky, fyziky, biologie, chemie nebo zeměpisu? Nebo o tom teprve přemýšlíš, ale ještě si nejsi jistý/á? Pak neváhej a přijď se podívat na dny otevřených dveří Přírodovědecké fakulty MUNI, které proběhnou v sobotu 27. a v úterý 30. ledna 2024!

Pro všechny uchazeče je připravena úvodní přednáška, která Tě seznámí s naší fakultou a dozvíš se na ní, jak je to u nás s přijímacími zkouškami (i jejich prominutím) a jaké studijní programy můžeš na PřF studovat. V sobotu tato přednáška začíná v 9:00 a pak znovu ve 13:00, v úterý v 9:00, a to vždy v obou areálech: na Kotlářské i v Univerzitním kampusu v Bohunicích.

Kromě toho je pro uchazeče o učitelství pro střední školy připravena speciální přednáška o učitelských programech, která proběhne dvakrát: 27. 1. 2024 od 9:30 v areálu Kotlářské a 30. 1. 2024 od 9:30 v kampusu.

Po přednáškách máš možnost vydat se se studenty učitelství na půdu jednotlivých ústavů, kde obory působí, prohlédnout si učebny, laboratoře, a hlavně si se studenty popovídat a zeptat se jich na vše, co Tě zajímá. Na Kotlářské najdeš matematiku, fyziku a zeměpis, zatímco biologie a chemie na Tebe čeká v kampusu.

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info