Chemická kavárna

Chemická kavárna je neformální setkání při šálku dobré kávy nad tématy z chemie či didaktiky chemie. Je to prostor k výměně zkušeností, navázání nových kontaktů s kolegy pracujícími v témže oboru a získání nových poznatků využitelných při výuce chemie. Chemická kavárna je určena zejména učitelům chemie na středních a základních školách, ale vítáni jsou všichni, kterým není chemie a chemické vzdělávání lhostejné, např. studenti učitelství chemie. Mohou také přijít i SŠ studenti se zájmem o chemii.

1. 9. 2022 učitelé ZŠ a SŠ studenti učitelství

Bez popisku

Po vstupní kávě v 17.00 začíná přibližně v 17.15 připravené vystoupení v délce cca 60 minut, které nabídne jeden z možných námětů pro následující diskuzi a rozhovory.  Akci pořádají didaktici Ústavu chemie PřF MU.

Pro koho

  • ZŠ a SŠ učitelé chemie
  • studenti učitelství chemie
  • studenti 3. a 4. ročníků SŠ
  • studenti jiných oborů a VŠ pedagogové
  • kdokoli se zájmem o chemii

Kdy a kde

Přednášky probíhají nepravidelně, ale vždy ve středu. Dopředu zveřejňujeme v kalendáři harmonogram na semestr. Účastníky dřívějších akcí zveme osobně e-mailem, aktuální pozvánky jsou též zveřejněny na Facebooku Učit se učit a Webchemie. Pro velký zájem třeba se na každou kavárnu předem registrovat. 

Kavárny probíhají na Univerzitním kampusu v Brně-Bohunicích, Kamenice 753/5. Místnost je upřesněna dle počtu registrovaných účastníků akce cca 1-2 týdny předem v Kalendáři akcí a na Facebooku. Více k dopravě a orientaci na kampuse


Chemické kavárny

Nejsou naplánovány žádné budoucí akce.

zobrazit proběhlé kavárny


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info