Kurz Země z kosmu

Kurz Země z kosmu realistic earth planet against the the star sky N3BGYTJZajímá vás využívání moderních technologií dálkového průzkumu Země v zeměpisném vzdělávání? Zúčastněte se každoročního jednodenního kurzu Země z kosmu, který pořádá Geografický ústav Masarykovy univerzity. V současné době jsou dvě verze průběhu kurzu: online nebo přímo na Geografickém ústavu Přírodovědecké fakulty v Brně.

 Kurz je zaměřený na využívání moderních technologií dálkového průzkumu Země v zeměpisném vzdělávání a na studium geografických souvislostí a vývoje v čase pohledem z družice či z letadla. 

Pro koho

Učitelé zeměpisu.

Kdy a kde

První ročník proběhne na podzim v roce 2021. Online, nebo na Geografickém ústavu Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně.                                      

Info

Online kurz (webinář) sestává ze 4 devadesáti minutových bloků, kombinujících teoretickou část a cvičení. Celkem 6 hodin.

Jednodenní kurz přímo na Geografickém ústavu Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity sestává ze 3 dvouhodinových bloků. Celkem také 6 hodin.

 Termíny a bližší informace budou zveřejněny na stránkách Geografického ústavu Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity.