Fotografie z předchozího ročníku Dnů chemie

Pozvánka na Dny chemie

Kapacita akce je naplněna. Děkujeme za zájem!

Ústav chemie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity pořádá v rámci projektu "Podpora nadaných žáků a studentů na Přírodovědecké fakultě MU 2020" pro zájemce z řad studentů středních škol třídenní informačně-seznamovací akci Dny chemie (obecné informace o Dnech chemie je možné naleznout v nabídce pro školy).

Akce bude probíhat ve dnech 14. až 16. září 2020 (akci najdete i v našem kalendáři) v prostorách Univerzitního kampusu Bohunice. Na Dny chemie se mohou přihlásit studenti středních škol, akce je určena především pro studenty posledních a předposledních ročníků. Účastníkům akce zajistíme oběd a účastníkům bydlícím v delší vzdálenosti od Brna jsme rovněž schopni zajistit bezplatné ubytování. Počet účastníků je omezen, rozhoduje pořadí přijatých přihlášek. Zájemci se mohou hlásit na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozvánka na Letní chemické soustředění 2020

Desetidenní letní chemické soustředění probíhající formou letního tábora. Program zahrnuje opravdové laboratorní pokusy, laboratorní cvičení, přednášky, exkurze, ale i odpočinkový program (návšteva lanového centra, venkovní hry s chemickou tématikou a podobně). Obecné informace k této akci naleznete zde

Akce bude probíhat 28. 7. až 8. 8. 2020 (akci najdete i v našem kalendáři) v prostorách laboratoří Univerzitního kampusu Bohunice. Ubytovaní bude v pobočce centra Lužánky Linka v Brně Starý Lískovec. 

Tábor je určen pro děti ve věku 1418 let. 

Kontakt

Zdeňka Antonovičová
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nový článek - Úvodní článek chemie

Pojďte se dozvědět víc o tom, co čeká studenty Masarykovy univerzity, kteří si za své budoucí povolání vyberou vyučovat chemii na střední škole. Více se dozvíte v tomto článku.

Chemie nahled